
Centrum Usług Społecznych w Dobczycach realizuje projekt „Małopolskie Centra Usług Społecznych" w ramach Działania 6.23 Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021 – 2027, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Centrum Usług Społecznych jest jednostką organizacyjną gminy i zarazem nową instytucją lokalnej polityki społecznej, służącą rozwojowi i integracji usług społecznych, organizowanych i świadczonych na poziomie lokalnym. Dzięki działalności centrum, usługi społeczne staną się szerzej dostępne dla mieszkańców, a samorząd gminny będzie w stanie trafniej i w sposób bardziej kompleksowy odpowiadać na rosnące i zmieniające się potrzeby osób i rodzin.
CUS w Dobczycach wprowadza usługi społeczne. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Dobczyc do udziału w projekcie do do odwiedzenie naszej placówki na ul. Jagiellońskiej 44H i uzyskania informacji na temat proponowanych działań. Informacje można również uzyskać pod nr telefonu: 12 37 31 121.
Pracownicy CUS w Dobczycach zapoznają Państwa z ofertą usług społecznych
Budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
#funduszeeuropejskie