Dodaj świętom smaku, podaruj potrzebującym produkt z listy

Serdecznie zapraszamy do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności, która odbywać się będzie w dniach 25-27 listopada 2016 r. w sklepach Supermarket „Jan”- ul.Mostowa, Podgórska, Witosa, w sieci sklepów ”Delikatesy Centrum”- ul. Marwin, Rynek, Brzączowice, oraz w supermarkecie „Biedronka”. Zbiórka Żywności organizowana jest na terenie naszej gminy przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobczycach we współpracy z Bankiem Żywności w Krakowie. W akcji będą brać udział wolontariusze z "Klubu Ośmiu" oraz "Wolontariat" z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach, wolontariusze z Zespołu Szkół im.ks.prof.Tischnera w Dobczycach, Harcerze i zuchy.

Celem akcji jest zebranie żywności, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym rodzinom z terenu naszej gminy. Mieszkańcy naszej gminy wielokrotnie pokazali wielkie serca, więc i tym razem liczymy na wsparcie i udział w zbiórce.